DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Vojna Šeherezády so sestrou naberá na obrátkach: Padli trestné oznámenia

14. 11 2019 08:00 | jt
Tisíc a jedna noc - Šeherezáda a Onur (Bergüzar Korel a Halit Ergenç)
Tisíc a jedna noc - Šeherezáda a Onur (Bergüzar Korel a Halit Ergenç) Foto: Global Agency

Zdá sa, že druhé tehotenstvo známej herečky sa ponesie v znamení vojny so staršou sestrou.

Turecká herečka Bergüzar Korel, alias nezabudnuteľná Šeherezáda z romantického seriálu Tisíc a jedna noc, sa v tomto období teší na druhého potomka. V súkromí však musí riešiť problémy so staršou sestrou.

Bergüzar patrí v Turecku k najúspešnejším a najlepšie plateným herečkám súčasnosti. Preto verejnosť nedávno poriadne šokovalo vyhlásenie jej staršej sestry Zeynep, že sa živí ako upratovačka. A hoci seriálová Šeherezáda tvrdila, že ona a ich spoločná matka, herečka Hülya Darcan (Melike z Dily), ponúkli mladej žene finančnú pomoc, ona to kategoricky odmietla a rozhodla sa spoliehať iba na vlastné sily.

Zášť Zeynep však naďalej pokračuje. Slávnu sestru a ich spoločnú matku totiž zažalovala - podala na ne trestné oznámenie za ohováranie a podsúvanie rôznych nepravdivých informácií.

Pred pár dňami sa okrem toho Zeynepin právnik v jednom z televíznych programov vyjadril, že jeho klientka nedostala svoj podiel na dedičstve po ich zosnulom otcovi Tanjuovi Korelovi, a preto sa takisto rozhodla obrátiť na súd.

Podala tiež trestné oznámenie voči svojej matke Hülyi, ktorá sa údajne vyhrážala Zeynep a jej dcére, keď chceli po smrti otca bývať v ich spoločnom dome. Toto právnik považoval za priame ohrozenie života svojej klientky. Zdá sa, že druhé tehotenstvo známej herečky Bergüzar Korel sa ponesie v znamení rodinnej vojny.

Takejto rodinnej idylke je, zdá sa, koniec...

Zdroj: Instagram/gazetemagazin

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Zámena manželiek - vždy v piatok o 22.35, na Doma!
Sledujte celé epizody na