DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Šeherezáda vytočená do vývrtky: Takto vynadala fanúšičke

06. 07 2019 08:00 | jt
Tisíc a jedna noc - Onur a Šeherezáda (Halit Ergenç a Bergüzar Korel)
Tisíc a jedna noc - Onur a Šeherezáda (Halit Ergenç a Bergüzar Korel) Foto: Global Agency

Čo krásnu tureckú herečku tak rozzúrilo?

Známu tureckú herečku Bergüzar Korel, alias nezabudnuteľnú Šeherezádu z tureckého seriálu Tisíc a jedna noc,  poznáme ako nežnú a krásnu osobu, ktorá svojou dobrotou potešila aj slovenských fanúšikov počas Dňa otvorených dverí v Markíze v roku 2011.

Nedávno však aj ona ukázala, že je bežný človek a nervy má naozaj len jedny. Na sociálnej sieti ju totižto rozhneval komentár jednej z fanúšičok, ktorá jej napísala, že na Instagrame nezverejňuje fotografie so svojím manželom Halitom Ergencom (Onur z Tisíc a jednej noci).

"Ktorýkoľvek iný pár by si užíval nedeľu vo dvojici, ale ona je vždy len so svojimi priateľmi. Mať tak krásneho manžela ako ona, každá žena by chcela byť v jeho spoločnosti, zverejňovať spoločné fotky," rypla si žena do seriálovej Šeherezády.

Bergüzar jej na to ostro odpísala, že na verejnosti nebude vystavovať svoj osobný život: "Dobre, naposledy ti to vysvetlím. Nikdy neukazujeme náš život na sociálnych sieťach, rozumieš? Je ti to už jasné? Neznamená to, že nie sme šťastní. Len pre tvoju informáciu, kedykoľvek MY chceme, tak fotky zdieľame, náš život je naše súkromie. A teraz už choď preč," odkázala jej herečka, ktorej konto zablokovala a nahlásila.

Nahnevaná Šeherezáda
Foto: Instagram
 

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Pestúnmi proti svojej vôli - v piatok, 31. januára, o 20.30!
Sledujte celé epizody na