DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Šok pre fanúšikov Onura a Šeherezády: Hviezdny pár sa vraj rozvádza!

15. 04 2016 14:00 , článok bol aktualizovaný 15. 04 2016 14:09 | Alexandra Stahlová
Tisíc a jedna noc - Šeherezáda a Onur (Bergüzar Korel a Halit Ergenç)
Tisíc a jedna noc - Šeherezáda a Onur (Bergüzar Korel a Halit Ergenç) Foto: Global Agency

Táto novinka sa uplynulých 24 hodín šíri tureckými online médiami rýchlosťou lesného požiaru...

Za všetko môže turecký producent, komentátor a bývalý spevák Erol Köse, ktorý tému prominentného rozvodu nadškrtol v stredu v zhruba tridsiatej minúte obľúbenej diskusnej relácie Her Şeyi Konuşalım (Hovorme o všetkom). V relácii, v ktorej hostia vtipnou formou rozoberajú, kto, čo, kde, kedy, s kým a prečo, bola krátko predtým reč o debutovom hudobnom albume krásnej tureckej herečky Bergüzar Korel (Šeherezáda z Tisíc a jednej noci), ktorý vyšiel 1. apríla.

A vtom to prišlo... Erol totiž zrazu zahlásil, že niekde počul, že Bergüzar a jej manžel Halit Ergenç (Sultán z rovnomenného seriálu a Onur z Tisíc a jednej noci) sa rozvádzajú! Zrejme na zmiernenie šoku, ktorý tým práve spôsobil divákom pri obrazovkách, síce vzápätí dodal „Dúfam, že to nie je pravda, ale počul som to. A ešte raz... Dúfam, že to nie je pravda.“ No nepomohlo to.


Práve naopak. Bombastická správa, opierajúca sa v podstate o nič, totiž vzápätí začala žiť svojím vlastným životom – správne, na internete... Čo dodať? Azda len to, že sympatickí manželia sa zatiaľ k špekuláciám o možnom krachu ich manželstva nevyjadrili a že aj my, rovnako ako milióny ich fanúšikov po celom svete, veríme, že Erol sa mýli a ide len o hlúpu novinársku kačicu!

Prečítajte si aj:
* Telenovelová kráska sa pochválila novým tetovaním! Je za tým nový chlap?
* Toto sú hity z Víťazstva lásky!
* Prekvapenie! Kráska z Víťazstva lásky v šou Tvoja tvár znie povedome

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Môj vianočný anjel - v piatok, 6. decembra, o 20.30!
Sledujte celé epizody na